Inzercia

Radi by sme Vás informovali  o tom, že časopis ARCH nahradí pre rok 2021 špeciálny koncept, ktorý bude vychádzať v novom formáte a s novým obsahom v 3 špeciálnych vydaniach.  Viac informácií už čoskoro!

 

KLASICKÁ KOMERČNÁ PREZENTÁCIA                           

                                   
dvojstrana 2 790 €
2. a 3. strana obálky                     
2 265 €
4. strana obálky
2 450 €
1. vnútorná strana
2 100 €
bežná strana
1 670 €
1/2 strany
1 050 €
vstup do rubriky „Novinky pre architektov a projektantov"
(text v rozsahu max. 800 znakov + 1 obrázok)
 390 €

zápis do hlavičky pri prezentácii konkrétnej stavby
 200 €

 

Príplatok za požadované umiestnenie ˗ 10 % z ceny komerčnej prezentácie.
Ceny sú uvedené pri kompletne dodaných podkladoch.
Za vyhotovenie grafického návrhu v grafickom štúdiu vydavateľstva účtujeme 59 €
(uvedená cena zahŕňa vyhotovenie max. 2 grafických návrhov a max. 2 grafické korektúry).

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prečo inzerovať v časopise ARCH

Zaraďte časopis ARCH do vašich komunikačných plánov!

Časopis ARCH ponúka priestor na prezentáciu výrobcom a predajcom materiálov a technológií pre architektúru, stavebníctvo a tiež výrobcom a predajcom dizajnérskych produktov a nábytku, ako aj všetkým, ktorí plánujú vo svojej komunikácii osloviť cieľovú skupinu architektov a projektantov.

 

Časopis ARCH má tradíciu!

Časopis vychádza od roku 1995 a v roku 2018 bude vychádzať už jeho 23. ročník. Časopis bol a stále je pre všetkých architektov inšpiratívnym prameňom najnovších inovácií a svetových trendov v architektonickej tvorbe.

 

Časopis ARCH je aktuálny!

Časopis prináša odborné recenzie najnovších realizácií architektonických diel postavených na Slovensku a v okolitých krajinách, ktorých autormi sú slovenskí architekti a systematicky reflektuje aktuálne dianie na slovenskej a medzinárodnej architektonickej scéne!

 

Časopis ARCH je informačný zdroj!

Architekti sa v ňom dozvedia nielen o najnovšom dianí na architektonickej scéne, ale aj o najnovších zaujímavostiach z inej kultúry (literatúra, hudba, divadlo) a tiež aj o novinkách z oblasti materiálov a technológií v pravidelnej rubrike Novinky.

 

Časopis ARCH je architektmi sledovaný!

Architekti vnímajú časopis ARCH ako významný zdroj odborných informácií, pravidelne ho sledujú, odoberajú a kupujú. Cez previazanú distribučnú sieť sa časopis dostáva do rúk prakticky všetkých tvorivých architektov na Slovensku, pričom predplatený ho majú aj niektorí českí architekti. Vychádza v náklade 3.000 kusov.

 

Časopis ARCH je neprehliadnuteľný!

Časopis ARCH je výnimočný, pretože je iný tak po obsahovej, ako aj vizuálnej stránke. Len v ARCH-u sú systematicky publikované odborné recenzie najnovších architektonických diel slovenských architektov, výsledky architektonických súťaží a diskusie na aktuálne témy. Neprehliadnuteľný je aj svojím dizajnom a formátom (230 x 320 mm).

 

Časopis ARCH je každoročne vyhlasovateľom prestížneho ocenenia Ceny ARCH!

Časopis ARCH spolu s vydavateľstvom EUROSTAV každoročne vyhlasuje laureáta Ceny ARCH, pričom diela do súťaže nominuje medzinárodná redakčná rada a posudzuje odborná medzinárodná porota. Viac sa o Cene ARCH dozviete tu: www.arch.sk